O nás

Sme stavebná a obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou zrubových domov z polgulatiny ,plazov ako aj predajom krásneho masíveho nábytku s jedinečnou drevorezbou.

Naše Zrubové domy sa stavajú z 2-3 roky uskladneného a presušeného smrekového dreva vyťaženého vo výške od 1000 m.n.m čo zaručuje ,pevnosť a dobrú odolnosť drevenej hmoty. Po výstavbe nášho skeletu možete už do 1 roka dokončit stavbu na klúč. (to je jeden z dôvodov prečo staviame zrubové domy z polgulatiny) drevo už tak nesadá a ani nepraská.

Pre ochranu dreva používame ten najkvalitnejší švajčiarsky olejový náter na drevo ,ktorý je nanášaný až v 3 vrstvách.
Až po 5 roku sa náter opakuje ale už len 1x. Žiadne praskanie farby, lúpanie, brúsenie,..) Zrubový dom máte stále ako nový a štruktúra dreva sa krásne zvýrazní na povrchu.

Staviame skelety zrubových domov na základe predloženého projektu od zákazníka a následne dokončenie interiéru je už na základe dohody s klientom .

Naše služby sme postupom času rozširili aj na dodanie jedinečného masívneho nábytku prevažne z borovicového a smrekového dreva s drevorezbou a ozdobným kovaním. Nábytok sa dokonale hodí do Zrubov, Horských hotelov, Penziónov, Chát a samozrejme aj do domácnosti.

Spokojnosť naších zákazníkov je pre nás vždy na 1 mieste.